Jahnátkova TragediA3

Autor: Tomáš Dom | 1.10.2013 o 13:09 | (upravené 1.10.2013 o 18:10) Karma článku: 18,80 | Prečítané:  2631x

K ministrovi Jahňátkovi už len jedna reakcia na jeho monológ v TragediA3. Pán minister ja Vám samozrejme verím, že všetci tí ľudia, ktorí sa na ministerstvo dostali z vášho okolia a rodiny, splnili potrebné náležitosti na prijatie. A viete čo Vám ešte verím?

 

Vaše tvrdenie, že za nich ručíte a sú nepodplatiteľní (odznelo včera vo vašom monológu s "ikonou" nestrannosti medzi novinármi p. Bielikom). Veď každému je nad slnko jasné, že Vaši nominanti nebudú nadháňať kšefty hocikomu za pár drobných. Sú to Vaši lokaji a Vy si ich platíte.  Síce z našich daní, aaale platíte. Trochu sa ale zamýšľam, ako sa taký blízky človek môže nestranne rozhodovať. Asi tak, ako vyššie spomínaný moderátor.

U Vás sebareflexia nehrozí? Naozaj môžu za poobsadzovanie flekov na ministerstve Vašimi blízkymi nadnárodné siete (Metro, Kaufland, atď...)? To nemyslíte vážne. To sú už Vaši marketingoví poradcovia na komunikáciu takí bezradní? Mali ste sa držať starej dobrej línie. "Mlčať je zlato" a Váš šéflokaj vám to potvrdí. On sa toho drží ukážkovo.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?